KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8996009

nr 899 6009

Wiking Svensson

(1915-1979), Sverige

Blandteknik, Wiking Svensson (1915-1979), 74 x 49, signerad

Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 juni 2014
kl 19:45:05

9/6 17:44:05 1      Vinnande bud

Wiking Svensson

Läs mer om Wiking Svensson